Організаційний внесок учасників конференції складає 1900 Гривень і включає публікацію однієї доповіді (4 сторінки), набір учасника, два обіди, товариську вечерю з нагоди відкриття конференції, участь в урочистому закритті конференції.

Доповіді з перевищенням обсягу сторінок допускаються до друку тільки з дозволу Програмного комітету за умови оплати 100 гривень за кожну додаткову сторінку Від одного автора приймається не більше двох доповідей. Друга доповідь обсягом 4 сторінки сплачується окремо – 100 гривень за кожну сторінку.

Організаційний внесок має бути перерахований на рахунок конференції в зручній для Вас валюті та підтверджений копією платіжного доручення (копію необхідно надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету) не пізніше 15 квітня 2018 р.

Призначення платежу: „За участь у конференції ПСЕ-2018 (обов'язково вказати ПІБ учасника).

 

Рахунки конференції для сплати організаційного внеску в гривні:

 

Громадська організація "Пані Наука" Спілка ЖФТН  (не є платником ПДВ)

 Адреса: 56, пр. Перемоги,

 м. Київ, 03057, Україна

 Р/р 26002149882 в АТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ

 МФО 380805,

 Код ЄДРПОУ 25980264

 

В разі необхідності оформлення договорів, рахунків, актів виконаних робіт прохання повідомити про це Оргкомітет із зазначенням назви та реквізитів організації, що буде здійснювати сплату організаційного внеску.

 

Узгодження текстів договорів та актів відбувається електронною поштоюЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .